Davines More Inside Blow Dry Primer 250ml Doporučujeme Primer je vhodný pro všechny úpravy vlasů, aby účes déle vydržel. Dodává jim tvar a objem, a zároveň je chrání před teplem a vlhkem. Složení zvyšuje přírodní lesk vlasů, zkracuje dobu fénování a je vh

Davines More Inside Blow Dry Primer 250ml

Vůně tohoto produktu v řadě Your Hair Assistant byla charakteristickým rysem, který označil úspěch produktu a učinil z něj nevyhnutelný prvek. Proto se jeho vůně zachovala. Jedná se o kombinaci sofistikované vůně jasmínu a svěží máty, která se rovnoměrně rozloží ve vlasech.

Extra Hydratační faktor - společný prvek všech produktů More Inside. Synergie nejrůznějších ingrediencí s vysokou hydratační silou, která umožňuje vytváření zásob vody ve vlasovém kořínku. Pozvolné uvolňování těchto ingrediencí zvyšuje výkon produktu a udržuje vlasy zdravé a hydratované po delší dobu.

Faktor Extrémní Pružnosti - kombinace nejnovější generace surových materiálů, včetně třídimenzionální pryskyřice, která díky své speciální molekulární konfiguraci dodává vlasu definovanou, pružnou strukturu.

Distribuční faktor - jedinečná rovnováha složek zvyšuje pevnost a současně zajišťuje jeho rovnoměrné rozložení ve vlasech, čímž se zlepšuje účinnost a fixace.

Stupeň fixace: 1

Hlavní aktivní složky:

Glycerin - uklidňující a vyživující účinky

Polyquaternium-69 - dodává vlasům tvar

Použití:

Rovnoměrně nastříkejte na ručníkem vysušené vlasy. Neoplachujte. Vlasy upravte do požadovaného stylu.

569,00 Kč