Davines TCC The Purity circle mask 50ml

Každý den vyjadřujeme svou osobnost na základě preferencí, pro kterou se rozhodneme v danou chvíli: Jsme obyvatelé měst, milujeme kulturu, aktivně sportujeme, jdeme do klubu atd.

Co kdyby byla nabídka péče podle těchto potřeb?

Řada masek Cicle Chronicles na vlasy a pokožku hlavy byla navržena tak, aby držela krok s individuálními potřebami. 6 masek s rozdílnou vůní a barvou, ale společným cílem: Okamžitým účinkem.

Bez silikonů.

Bez parabenů.

Bez umělých barviv.

Biologická rozložitelnost složek od 88,5 % do 96,2 %.

Přírodní složená od 88,5 % do 90,9 %.

100 % přírodní jíly

Použití 100 % obnovitelných zdrojů.

Balení C02 neutrální

Purity circle:

Nakonec to, co potřebujeme, je odpojit se od zběsilého každodenního života a dopřát si pořádný detox. Je čas očistit tělo a mysl stejně jako vlasy a pokožku hlavy. Věnujeme se více tělu, jíme zdravěji a toto přenášíme i do péče o pleť. Proč ne taky na vlasy? Maska čistí vlasy a vlasovou pokožku od znečištění, těžkých kovů nebo volných radikálů.

Hlavní aktivní složky:

Matcha čajový výtažek - super potravina s polyfenoly, které bojují proti volným radikálům a 100 % Přírodní certifikované bambusové uhlí - má absorpční účinky a dává masce černou barvu. Známo po staletí v asijských zemích pro své detoxikační účinky, také je silným absorbentem používaný k čištění vzduchu a vody. Získává se pyrolytickou metodou: spalovací kouřové plyny v nepřítomnosti kyslíku a bez přidaných chemikálií. Extrakce je udržitelná díky rychlému růstu bambusu.

Oživující, čistící a antioxidační maska na pokožku hlavy a vlasy, která odstraňuje nečistoty ze znečištění (prach, těžké kovy) a uceluje proces vyčištění pokožky.

Použití:

Naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Rovnoměrně rozetřete do pokožky vlasů, délek a konců vlasů. Nechte působit 10 minut a následně opláchněte. Vlasy vysušte.

209,00 Kč