RESTLESS CIRCLE 50ml. Neviditelná maska.

Davines TCC The Restless circle mask 50ml

Každý den vyjadřujeme svou osobnost na základě preferencí, pro kterou se rozhodneme v danou chvíli: Jsme obyvatelé měst, milujeme kulturu, aktivně sportujeme, jdeme do klubu atd.

Co kdyby byla nabídka péče podle těchto potřeb?

Řada masek Cicle Chronicles na vlasy a pokožku hlavy byla navržena tak, aby držela krok s individuálními potřebami. 6 masek s rozdílnou vůní a barvou, ale společným cílem: Okamžitým účinkem.

Bez silikonů.
Bez parabenů.
Bez umělých barviv.
Biologická rozložitelnost složek od 88,5 % do 96,2 %.
Přírodní složená od 88,5 % do 90,9 %.
100 % přírodní jíly
Použití 100 % obnovitelných zdrojů.
Balení C02 neutrální

Restless

Neviditelná maska odpovídá potřebám těch, kteří mají uspěchaný život, ale chtějí se starat o své vlasy, zatímco dělají ostatní aktivity (jako je posilovna, běh, nakupování).

Hlavní aktivní složky:

Výtažek z chia semínek - obsahují velké množství vitamínů, minerálů, vápník, antioxidanty a omega-3 nenasycené mastné kyseliny.

Použití:

Masku naneste na suché vlasy, jako kúru před šamponováním pro délky a konce vlasů. Použijte malé množství produktu, které rovnoměrně naneste na celé vlasy.

Pro rovné vlasy - doporučujeme vlasy po nanesení masky rozčesat, aby byl produkt lépe rozdistribuován a maximalizoval se tak výsledný efekt.

Pro kudrnaté a vlnité vlasy - doporučujeme produkt rozdistribuovat pomocí prstů, aby se vlny lépe definovaly.

Způsob použití: Masku naneste na suché vlasy, jako kúru před šamponováním a nechte působit alespoň 15 minut. Jeho neviditelnost umožňuje prodloužení doby působení, která zvyšuje efektivitu a umožňuje pokračovat v běžné činnosti. Lze ji též použít během noci.

Oplachování: Masku opláchněte vodou, poté vlasy umyjte šamponem a kondicionérem.

239,00 Kč