WAKE-UP CIRCLE 50ml.Obnovující maska.

Davines TCC The Wake-up circle mask 50ml

Každý den vyjadřujeme svou osobnost na základě preferencí, pro kterou se rozhodneme v danou chvíli: Jsme obyvatelé měst, milujeme kulturu, aktivně sportujeme, jdeme do klubu atd.

Co kdyby byla nabídka péče podle těchto potřeb?

Řada masek Cicle Chronicles na vlasy a pokožku hlavy byla navržena tak, aby držela krok s individuálními potřebami. 6 masek s rozdílnou vůní a barvou, ale společným cílem: Okamžitým účinkem.

Bez silikonů.
Bez parabenů.
Bez umělých barviv.
Biologická rozložitelnost složek od 88,5 % do 96,2 %.
Přírodní složená od 88,5 % do 90,9 %.
100 % přírodní jíly
Použití 100 % obnovitelných zdrojů.
Balení C02 neutrální

Wake Up circle

Máš za sebou bezesnou noc, dlouhou cestu, stresující okamžik a potřebuješ znovu dobít baterky? Je tady obnovující maska den poté na vlasy a pokožku hlavy, která navrací energii, objem a hydrataci vlasům a vlasové pokožce. Po stresu relaxuj!

Hlavní aktivní složky:

Výtažek z rozchodnice - Původně ze Sibiře, ale velmi populární v Mongolsku. Rozchodnice roste divoce v horách severní Evropy, finské Laponii, Skandinávii a na Aljašce. Terapeutické využití rozchodnice růžové bylo již objeveno ve starověkém Řecku pro jeho vyvažující účinky při vysokých stresových podmínkách.

Fialový jíl, který je bohatý na kaolin a hliník (silné vyvažující účinky).

Oživující maska, která navrací energii, objem a hydrataci vlasům a vlasové pokožce.

Použití:

Naneste na umyté, ručníkem vysušené vlasy. Rovnoměrně rozetřete do pokožky vlasů, délek a konců vlasů. Nechte působit 10 minut a následně opláchněte. Vlasy vysušte.

209,00 Kč